Veloart to przede wszystkim osobowości. Wypadkowa wiedzy, umiejętności i doświadczeń każdego z nas, buduje jakość marki.

Grzegorz Dziadowiec

CEO | Founder

Jest pomysłodawcą i założycielem marki Veloart. Przeszedł całą drogę kariery sportowej od serwisanta, asystenta trenera, aż do dyrektora sportowego. Absolwent AWF we Wrocławiu. W latach 2000 - 2012 był związany z kadrą narodową kolarzy górskich. Uczestnik Igrzysk Olimpijskich w Atenach, Pekinie i Londynie oraz wielokrotnie Mistrzostw Świata i Europy w różnych dyscyplinach kolarstwa. Certyfikowany bikefitter Retül University oraz SICI. Świetny szef, kreator dobrej atmosfery. Lubi kawę i porządek. Ma świeże spojrzenie na rowery i ich świat.

email: grzegorz.dziadowiec@veloart.pl
facebook: Grzegorz Dziadowiec, Veloart

Jarosław Dymek

Bikefitting

Jarosław Dymek

fizjoterapeuta

Absolwent UJ, dyplomowany fizjoterapeuta i instruktor sportu Polskiego Związku Kolarskiego. Brał udział w szkoleniach: Retül University, Trek Precision Fit, Solestar, Sidas gebioMized. Zajmuje się między innymi leczeniem tkanek miękkich, terapeuta manualny oraz punktów spustowych. Bikefitter studia Veloart, który umiejętnie łączy wiedzę z zakresu anatomii i biomechaniki. Posiada zarówno doświadczenie rehabilitanta jak i praktykę kolarza. Cierpliwy i dokładny, stwarza indywidualne i komfortowe warunki dla klientów z którymi współpracuje.

email: jaroslaw.dymek@veloart.pl facebook: Jarek Dymek, Veloart

KRZYSZTOF HAWRO

Travel

Krzysztof Hawro

specjalista ds. turystyki

Leśnik i geograf. Absolwent SGGW w Warszawie i UJ w Krakowie. Zdobył duże doświadczenie podczas wielu wypraw zarówno jako organizator i uczestnik. Tereny Europy i Azji nie są mu obce. Fascynuje go zwłaszcza kultura Bałkanów i Bliskiego Wschodu. W wolnym czasie...podróżuje;)

email: krzysztof.hawro@veloart.pl facebook: Krzysztof Hawro, Veloart

PAWEŁ WIKTOROWICZ

Serwis

Paweł Wiktorowicz

Serwisant

Mechanik z powołania i zamiłowania już od 16 roku życia. Posiada bardzo duże doświadczenie warsztatowe. Specjalista w szczególnie trudnych naprawach. Jego mocną stroną jest obsługa elektrycznych systemów zmiany biegów, budowa rowerów triathlonowych oraz kompleksowa mechanika rowerów górskich. Buduje rower od szczegółu do ogółu.

email: pawel.wiktorowicz@veloart.pl facebook: Paweł Wiktorowicz, Veloart

HUBERT GRZEBINOGA

Serwis

Hubert Grzebinoga

Serwisant

Absolwent AWF w Katowicach. Wicemistrz Polski Juniorów w kolarstwie górskim. Uczestnik Igrzysk Olimpijskich w Pekinie i Londynie. Po zakończeniu kariery sportowej nie rozstał się ze środowiskiem rowerowym. Były serwisant kadry Polskiej MTB 2005 – 2012, w Rosyjskiej Federacji Kolarskiej w grupie Rusvelo od 2012 – 2014.

email: hubert.grzebinoga@veloart.pl facebook: Hubert Grzebinoga

MARTA SZOSTEK

Promocja, PR

MARTA SZOSTEK

Promocja, PR

Pracuje w Veloart, aby złamać stereotyp, że światem rowerów interesują się tylko mężczyźni. Zawsze w ruchu. Absolwentka UJ, animator społeczno – kulturowy. Zachęca do przesiadania się na pojazdy o dwóch kołach. W wolnym czasie gra na skrzypcach, śpiewa w chórze, czyta książkę za książką i chodzi po górach.

email: marta.szostek@veloart.pl facebook: Marta Szostek, Veloart

Kariera w Veloart?

Jesteśmy nastawieni na ciągły rozwój, może czekamy właśnie na Twoją aplikację? Dołącz do nas!

Zaufali nam najlepsi.
Jesteśmy dumni z tej współpracy.

Giant Pro XC Team

„Byłam zaskoczona, że na prawidłową pozycję składa się tak wiele pojedynczych elementów. Cieszę się, że temat bikefittingu zagościł również w Polsce.”

Team Saxo – Tinkoff

„Kontuzja wykluczyła mnie z udziału w Giro, wasza pomoc przyczyniła się w szybkiego powrotu do ścigania.”

BDC Marcpol

”Na początku sezonu z innymi kolarzami BDC odwiedziliśmy Veloart by sprawdzić pozycję i popracować nad szczegółami, które w kolarstwie mają ogromne znaczenie.”

Drużynowy Mistrz Świata 2003

„Cierpię na dyskopatię kręgosłupa, następstwo źle dobranej pozycji. Teraz w końcu mogę w pełni czerpać radość z jazdy na rowerze.”

Caja Rural Seguros RGA

„Sprawdziłem czy pozycja jest dobra. Uzyskane wymiary wykorzystuje do innych rowerów i pracy z biomechanikiem swojej drużyny.”

Grupa Kolarska Piast Szczecin

„Ciężko dopasować sprintera do roweru (…) W Veloarcie cierpliwie pracowaliśmy z nowym rowerem, butami i pozycją na kilometr. Było warto!!!”

CCC Sprandi Polkowice

„Trafiłem w ręce specjalistów dzięki którym można poprawić sylwetkę na rowerze, zwiększyć moc - będzie trudniej mnie dogonić ;) Dzięki wielkie ;)"

SGR Racing Team

„Podkładka pod blok i asymetryczne ustawienie pomogło. Zaskoczyło mnie, że niewielkie zmiany mogą tak znacząco wpływać na jakość i komfort jazdy.”

Grupa Kolarska Piast Szczecin

„Na torze liczy się moc i tysięczne sekundy. Różnicę poczułem po zrobieniu wkładek i uformowaniu butów (…) dzięki tym zmianom będę szybszy.”

PRO Triathlonistka

„Wzrosła prędkość i przestały mnie nękać problemy ze skurczami. Teraz podczas startów jeździ mi się super i wpłynęło to moje rezultaty w tym sezonie."

BDC Marcpol Team

„Pozycja była dobra, powiem więcej bardzo dobra. Był to jeden z czynników, który wpłynął na mój występ podczas Mistrzostw na czas.”

Trek Milka MTB Team

„Cześć, chciałem tylko dać znać, że byłem dzisiaj na treningu i nowa pozycja bardzo mi pasuje, muszę podjechać z góralem. Jeszcze raz wielkie dzięki!”

BDC Marcpol

„Pierwszy w życiu medal na czas … to mówi samo za siebie. Na szosie moje problemy z plecami zmniejszyły się, poprawił się komfort jazdy.”

Bank BGŻ Professional Cycling Team

„Nie mogłem się odnaleźć z pozycją na rowerze. Skonfrontowanie własnych doświadczeń z analizą pozycji pomogło rozwiązać ten problem.”

Lampre Merida Team

„Zdecydowałem się dołożyć 5 mm podkładkę pod mostek co nie zmieniło włoskich ustawień, a znacznie poprawiło komfort. Bloki ustawiam w Krakowie.”

CCC Sprandi Polkowice

„Z Jarkiem Dymkiem pracuję nad swoim ustawieniem. Wyposażony zostałem w specjalistyczne wkładki wykonane z kilku tworzy i dodatkową pod blok pedału.”

wyczynowa szosa Hiszpania

„Efekty pojawiły się już na pierwszych wyścigach w Hiszpanii. Profesjonalne podejście, stały kontakt, dokładne i jasne rozpisywanie treningów to najważniejsze cechy współpracy z Arkiem.”

szosa Masters

„Przełomowym momentem było zastosowanie miernika mocy (SRM). Plan Arka okazał się bardzo efektywny (podniesienie progu FTP, optimum formy, kilka wyścigów - satysfakcjonujące miejsca).”

MTB

„Przez cały okres współpracy Arek jest niesamowicie pomocny, służąc radą i dostosowując treningi do bieżących potrzeb - nie mógłbym życzyć sobie lepszego trenera.”

pierwszy triathlonista na świecie, który ukończył dystans Iron Man z jednym płucem

„Spokój, profesjonalizm, wręcz ojcowskie podejście. Arek był pierwszym, który podjął się niemożliwego - przygotowania do zawodów Ironman niepełnosprawnego triathlonisty. Tyle wystarczy!”

szosa Masters

„Współpraca przebiega wzorcowo - mailowo jak i telefonicznie. W wykonanych badaniach wydolnościowych uzyskałem parametry z końca poprzedniego sezonu, a w marcu sporo już je przewyższające!”

wyczynowe XC

„Arek dba o swoich podopiecznych, jest systematyczny i bardzo kontaktowy. Co więcej, po treningach czuję moc! Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Polecam.”

maratończyk MTB

„Trener wymagający, ale słuchający. Stawia cele i zadania do wykonania. Zawsze gotowy wesprzeć psychicznie. Rzetelny i nienarzucający się. Cieszę się, że mam okazję z Arkiem współpracować.”

Handbike

„Schudłem bardzo dużo i poprawiłem swoje osiągi. Jest osobą w 100% zaangażowaną w to co robi i prawdziwym profesjonalistą. Jako podopieczny mogę polecić Wam jego doświadczenie i wiedzę.”

triathlonista

„Triathlon wymaga samozaparcia, systematyczności - również wiedzy związanej z treningiem,dietą i nastawieniem. Wszystko zapewniła mi udana współpraca z Arkiem, za co serdecznie mu dziękuję!”

MTB

„Dobry plan poparty doświadczeniem, szybka reakcja na zmiany/problemy, rozsądne realizowanie celów treningowych. W efekcie: przyrost formy, brak kontuzji, brak chorób i SUPER samopoczucie.”

„Celem było zbudowanie pozytywnego wizerunku firmy w środowisku kolarskim. Zespół Veloart zapewnił bezpieczne przeprowadzenie przejazdu, serwis rowerów, gorący poczęstunek i miłą atmosferę.”

„Veloart zapewnił kompleksową obsługę reprezentacji podczas zgrupowania przygotowawczego i startu w zawodach o puchar świata MTB. Realizacja wszystkich zadań przebiegła bez zastrzeżeń.”

„Zorganizowaliśmy przejazd z Krakowa do Łodzi na dystansie 250KM. Ideą Ericpol Classic była integracja zespołów z Krakowa i Łodzi. Wszystko udało się przy udziale Veloart.”

CCC Sprandi Polkowice

„O zwycięstwie decydują ułamki sekund, nie można zapominać o detalach. Dlatego bardzo dużą uwagę zwracam na sprzęt i jego przygotowanie. Chcę być szybki, najszybszy i taki ma być mój rower.”

MTB

„Świetne doradztwo jeśli chodzi o wybór nowego roweru! Dzięki ekipie Veloart jestem posiadaczem genialnej maszyny, która pokona każdą górę;) Polecam!”

„Czy zakup roweru i sesje fittingowe są wyjątkowe? W Veloart tak. Dzięki świetnej ekipie nie tylko mam sprzęt z najwyższej półk. Przede wszystkim załapałem bakcyla do udziału w zawodach kolarskich.”

„Potrzebowałam dobrego roweru, którym będę mogła dojeżdżać do pracy. Zaufałam specjalistom i jestem zadowolona z efektów. Wybór padł na „holenderkę”: kobiecą,estetyczną z dobrym osprzętem.”