Z chęcią dzielimy się naszą wiedzą, umiejętnościami i doświadczeniem!

Oferujemy cykl szkoleń, związanych ze światem rowerów. W klimatycznym warsztacie Veloart Studio będziesz mógł wypróbować wiedzę teoretyczną w praktyce! Jesteś z branży i chcesz się rozwijać? A może dopiero zaczynasz przygodę z dwoma kołami? Nic straconego! Wychodzimy bowiem naprzeciw różnym potrzebom. Oferujemy warsztaty z bikefittingu, mechaniki i obsługi roweru oraz wielu innych dziedzin.

Znajdź coś dla siebie. Zapraszmy na warsztaty.

Bikefitting

To niezbędny element podczas procesu prawidłowego wyboru roweru dla klienta oraz właściwego dopasowania ludzkiego ciała do wybranego modelu. Bikefitting łączy w sobie interdyscyplinarną wiedzę z zakresu fizjoterapii, biomechaniki, mechaniki rowerowej, aerodynamiki i ergonomii. Dobór odpowiedniej pozycji na rowerze i komponentów takich jak siodełko, wkładki do butów, buty zapewnia większy komfort i bezpieczeństwo jazdy. Bikefitting staje się standardową usługą – nie zostań w tyle za innymi!

Serwisowe abc

To cykl warsztatów przygotowanych dla amatorów kolarstwa, którzy chcieliby nauczyć się we własnym zakresie: poprawnej terminologii rowerowej, mechaniki i napraw podstawowych usterek w rowerze (wymiana kół, dętek, klejenie szytki, regulacja przerzutek, hamulców), jak zamontować dodatkowy osprzęt (lemondkę, bidony aero, czujniki prędkości kadencji), jakie narzędzia są niezbędne do obsługi roweru, prawidłowej konserwacji sprzętu rowerowego oraz jak podróżować z rowerem.

Jeżeli masz pytania, wątpliwości – skontaktuj się z nami

Marta Szostek

email:  marta.szostek@veloart.pl
facebook:  www.facebook.pl/marta-veloart