Zaplanuj z nami swoją drogę do sukcesu!

Na dobre przygotowanie zawodnika składa się wiele komponentów. Dla nas punktem wyjściowym jest indywidualne podejście do każdego sportowca. Trenerzy koncentrują się przede wszystkim na budowaniu specyficznej relacji z podopiecznym. W całym procesie treningowym Ty jesteś najważniejszy. Plan treningowy jest dopasowany do Twoich możliwości, Twoich potrzeb i Twoich celów, by zrealizować Twoje pragnienia.

Plan treningowy

Jeżeli chcesz rozpocząć współpracę z trenerem personalnym:

 1. Wypełnij formularz.
 2. Na jego podstawie opracujemy dla Ciebie indywidualną ofertę treningową i skontaktujemy się z Tobą
 3. Będziesz miał czas na zastanowienie się i podjęcie decyzji.

Szczegółowa perspektywa treningowa dopasowana jest na podstawie wstępnej diagnozy. Dotyczy ona między innymi czynników takich jak: tryb życia, stan zdrowia, możliwości czasowe, przeszłość sportowa, ewentualnie - przebyte urazy. Pracujemy z kolarzami MTB, szosowcami oraz triatlonistami.

Plan żywieniowy

Jeżeli chcesz rozpocząć współpracę z dietetykiem:

 1. Wypełnij formularz.
 2. Na jego podstawie opracujemy dla Ciebie indywidualną ofertę i skontaktujemy się z Tobą
 3. Będziesz miał czas na zastanowienie się i podjęcie decyzji.

Proces treningowy jest bardziej efektywny, kiedy oparty jest na właściwie skomponowanej diecie. Zachowanie balansu między tkanką tłuszczową i mięśniową jest równie ważne, jak dbanie o właściwe proporcje składników mineralnych oraz witamin. Będziesz mieć więcej energii nie tylko na treningu, ale i w codziennym funkcjonowaniu.

Badania wydolnościowe

Jeżeli chcesz zgłosić się na badania wydolnościowe:

 1. Wypełnij formularz.
 2. Na jego podstawie zbierzemy grupę chętnych osób do badań
 i skontaktujemy się z Tobą.
 3. Będziesz miał czas na zastanowienie się i podjęcie decyzji.

Profesjonalne badania wydolnościowe dają pełny obraz sprawności fizycznej. Podczas testu sprawdzane są dokładnie parametry ciała takie jak: strefy wysiłkowe, poziom zakwaszenia mięśni, parametry oddechowe. Krew poddawana jest analizie chemicznej. Dzięki indywidualnemu protokołowi badań będziesz mógł poznać swoje możliwości i zapytać naszego trenera o ich interpretację.

Trening wysokogórski

Jeżeli interesuje Cię trening wysokogórski:

 1. Wypełnij formularz.
 2. Na jego podstawie opracujemy dla Ciebie indywidualną ofertę i skontaktujemy się 
z Tobą.
 3. Będziesz miał czas na zastanowienie się i podjęcie decyzji.

Trening wysokościowy niesie ze sobą wiele korzyści, między innymi zwiększenie przyswajalności tlenu do organizmu i wykorzystanie go podczas wysiłku. Udoskonalają się również niezwykle istotne mechanizmy oddychania wewnątrzkomórkowego. Trening powinien być przeprowadzany w warunkach kontrolowanych, źle zaplanowany może być przyczyną przeciążenia organizmu i słabej formy na niższych wysokościach. Uniknij błędów i zaufaj naszemu zespołowi!

Zaufali nam najlepsi.
Jesteśmy dumni z tej współpracy.

Giant Pro XC Team

„Byłam zaskoczona, że na prawidłową pozycję składa się tak wiele pojedynczych elementów. Cieszę się, że temat bikefittingu zagościł również w Polsce.”

Team Saxo – Tinkoff

„Kontuzja wykluczyła mnie z udziału w Giro, wasza pomoc przyczyniła się w szybkiego powrotu do ścigania.”

BDC Marcpol

”Na początku sezonu z innymi kolarzami BDC odwiedziliśmy Veloart by sprawdzić pozycję i popracować nad szczegółami, które w kolarstwie mają ogromne znaczenie.”

Drużynowy Mistrz Świata 2003

„Cierpię na dyskopatię kręgosłupa, następstwo źle dobranej pozycji. Teraz w końcu mogę w pełni czerpać radość z jazdy na rowerze.”

Caja Rural Seguros RGA

„Sprawdziłem czy pozycja jest dobra. Uzyskane wymiary wykorzystuje do innych rowerów i pracy z biomechanikiem swojej drużyny.”

Grupa Kolarska Piast Szczecin

„Ciężko dopasować sprintera do roweru (…) W Veloarcie cierpliwie pracowaliśmy z nowym rowerem, butami i pozycją na kilometr. Było warto!!!”

CCC Sprandi Polkowice

„Trafiłem w ręce specjalistów dzięki którym można poprawić sylwetkę na rowerze, zwiększyć moc - będzie trudniej mnie dogonić ;) Dzięki wielkie ;)"

SGR Racing Team

„Podkładka pod blok i asymetryczne ustawienie pomogło. Zaskoczyło mnie, że niewielkie zmiany mogą tak znacząco wpływać na jakość i komfort jazdy.”

Grupa Kolarska Piast Szczecin

„Na torze liczy się moc i tysięczne sekundy. Różnicę poczułem po zrobieniu wkładek i uformowaniu butów (…) dzięki tym zmianom będę szybszy.”

PRO Triathlonistka

„Wzrosła prędkość i przestały mnie nękać problemy ze skurczami. Teraz podczas startów jeździ mi się super i wpłynęło to moje rezultaty w tym sezonie."

BDC Marcpol Team

„Pozycja była dobra, powiem więcej bardzo dobra. Był to jeden z czynników, który wpłynął na mój występ podczas Mistrzostw na czas.”

Trek Milka MTB Team

„Cześć, chciałem tylko dać znać, że byłem dzisiaj na treningu i nowa pozycja bardzo mi pasuje, muszę podjechać z góralem. Jeszcze raz wielkie dzięki!”

BDC Marcpol

„Pierwszy w życiu medal na czas … to mówi samo za siebie. Na szosie moje problemy z plecami zmniejszyły się, poprawił się komfort jazdy.”

Bank BGŻ Professional Cycling Team

„Nie mogłem się odnaleźć z pozycją na rowerze. Skonfrontowanie własnych doświadczeń z analizą pozycji pomogło rozwiązać ten problem.”

Lampre Merida Team

„Zdecydowałem się dołożyć 5 mm podkładkę pod mostek co nie zmieniło włoskich ustawień, a znacznie poprawiło komfort. Bloki ustawiam w Krakowie.”

CCC Sprandi Polkowice

„Z Jarkiem Dymkiem pracuję nad swoim ustawieniem. Wyposażony zostałem w specjalistyczne wkładki wykonane z kilku tworzy i dodatkową pod blok pedału.”

wyczynowa szosa Hiszpania

„Efekty pojawiły się już na pierwszych wyścigach w Hiszpanii. Profesjonalne podejście, stały kontakt, dokładne i jasne rozpisywanie treningów to najważniejsze cechy współpracy z Arkiem.”

szosa Masters

„Przełomowym momentem było zastosowanie miernika mocy (SRM). Plan Arka okazał się bardzo efektywny (podniesienie progu FTP, optimum formy, kilka wyścigów - satysfakcjonujące miejsca).”

MTB

„Przez cały okres współpracy Arek jest niesamowicie pomocny, służąc radą i dostosowując treningi do bieżących potrzeb - nie mógłbym życzyć sobie lepszego trenera.”

pierwszy triathlonista na świecie, który ukończył dystans Iron Man z jednym płucem

„Spokój, profesjonalizm, wręcz ojcowskie podejście. Arek był pierwszym, który podjął się niemożliwego - przygotowania do zawodów Ironman niepełnosprawnego triathlonisty. Tyle wystarczy!”

szosa Masters

„Współpraca przebiega wzorcowo - mailowo jak i telefonicznie. W wykonanych badaniach wydolnościowych uzyskałem parametry z końca poprzedniego sezonu, a w marcu sporo już je przewyższające!”

wyczynowe XC

„Arek dba o swoich podopiecznych, jest systematyczny i bardzo kontaktowy. Co więcej, po treningach czuję moc! Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Polecam.”

maratończyk MTB

„Trener wymagający, ale słuchający. Stawia cele i zadania do wykonania. Zawsze gotowy wesprzeć psychicznie. Rzetelny i nienarzucający się. Cieszę się, że mam okazję z Arkiem współpracować.”

Handbike

„Schudłem bardzo dużo i poprawiłem swoje osiągi. Jest osobą w 100% zaangażowaną w to co robi i prawdziwym profesjonalistą. Jako podopieczny mogę polecić Wam jego doświadczenie i wiedzę.”

triathlonista

„Triathlon wymaga samozaparcia, systematyczności - również wiedzy związanej z treningiem,dietą i nastawieniem. Wszystko zapewniła mi udana współpraca z Arkiem, za co serdecznie mu dziękuję!”

MTB

„Dobry plan poparty doświadczeniem, szybka reakcja na zmiany/problemy, rozsądne realizowanie celów treningowych. W efekcie: przyrost formy, brak kontuzji, brak chorób i SUPER samopoczucie.”

„Celem było zbudowanie pozytywnego wizerunku firmy w środowisku kolarskim. Zespół Veloart zapewnił bezpieczne przeprowadzenie przejazdu, serwis rowerów, gorący poczęstunek i miłą atmosferę.”

„Veloart zapewnił kompleksową obsługę reprezentacji podczas zgrupowania przygotowawczego i startu w zawodach o puchar świata MTB. Realizacja wszystkich zadań przebiegła bez zastrzeżeń.”

„Zorganizowaliśmy przejazd z Krakowa do Łodzi na dystansie 250KM. Ideą Ericpol Classic była integracja zespołów z Krakowa i Łodzi. Wszystko udało się przy udziale Veloart.”

CCC Sprandi Polkowice

„O zwycięstwie decydują ułamki sekund, nie można zapominać o detalach. Dlatego bardzo dużą uwagę zwracam na sprzęt i jego przygotowanie. Chcę być szybki, najszybszy i taki ma być mój rower.”

MTB

„Świetne doradztwo jeśli chodzi o wybór nowego roweru! Dzięki ekipie Veloart jestem posiadaczem genialnej maszyny, która pokona każdą górę;) Polecam!”

„Czy zakup roweru i sesje fittingowe są wyjątkowe? W Veloart tak. Dzięki świetnej ekipie nie tylko mam sprzęt z najwyższej półk. Przede wszystkim załapałem bakcyla do udziału w zawodach kolarskich.”

„Potrzebowałam dobrego roweru, którym będę mogła dojeżdżać do pracy. Zaufałam specjalistom i jestem zadowolona z efektów. Wybór padł na „holenderkę”: kobiecą,estetyczną z dobrym osprzętem.”